Ciupaga mała drewniana, ręcznie rzeźbiona

Ciupaga drewniana mała w kolorze brąz, ręcznie malowana i rzeźbiona z napisem „Kościelisko”. Wymiary ciupagi: wysokość/ długość całej ciupagi- 38 cm, długość rączki- 8 cm. Waga 25 g (0,025 kg)

Cena:

Ciupaga średnia drewniana, ręcznie rzeźbiona

Ciupaga drewniana  średnia w kolorze  brąz, ręcznie malowana i rzeźbiona z napisem „Kościelisko”. Wymiary ciupagi: wysokość/ długość całej ciupagi: 52 cm, długość rączki- 10 cm. Waga 50 g (0,050 kg)

Cena:

Ciupaga duża drewniana, ręcznie rzeźbiona

Ciupaga drewniana duża w kolorze  brąz, ręcznie malowana i rzeźbiona z napisem „Kościelisko”. Wymiary ciupagi: wysokość/ długość całej ciupagi- 83 cm, długość rączki- 13 cm. Waga 250 g (0,25 kg)

Cena:

Misie Tybet Przytulanki

Misie przytulanki w kolorze zielonym, czerwonym i różowym z czerwoną wstążką. Wzór jest oryginalny, gdyż materiałem jest tybet. Oczy, nos i usta wykonane są w włóczki. Wysokość misia to 32 cm. Idealny pomysł na prezent. Waga 55 g (0,055 kg)

Cena:

32 zł za sztukę + dostawa

Kubek metalowy z Gminy Kościelisko

Kubek metalowy - 320 ml,  biały z czarnym otokiem (rantem) i nadrukiem do wyboru Dzianisz, Witów, Kościelisko.

Cena:

Ciupaga góralska

Długość ciupagi: około 90 cm

Cena:

87 zł + dostawa

Kilim jarzębina

Kilim wełniany, ręcznie wykonany z motywem jarzębiny. Wymiary: długość 64 cm; szerokość 44 cm.

Cena:

175 zł + dostawa

SKLEPIK Z PAMIĄTKAMI

Pamiątki w Centrum Informacji Turystycznej w Kościelisku dostępne online!

Rękodzieło, lokalne produkty, książki i wiele ciekawych pamiątek z Kościeliska - wszystko to znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.

Jeżeli szukacie Państwo ciekawej pamiątki z pobytu w Kościelisku, to zdecydowanie zapraszamy do naszego sklepu internetowego jak i stacjonarnego przy ul. Nędzy - Kubińca 136 w Kościelisku. Zapraszamy.

Jak zamówić?

Zamówienia należy składać drogą mailową na adres: centrumturystyki@gminakoscielisko.pl

Kupujący dokonuje przedpłaty na konto - klient płaci za produkty przed ich wysłaniem, przelewem bankowym na  konto: 46 8821 0009 0000 0003 5480 0001 Bank PBS w Zakopanem, Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko, ul. Nędzy - Kubińca 76, 34-511 Kościelisko.

Przy zamówieniu należy podać dane teleadresowe, dane do faktury (jeśli faktura ma być wystawiona) i dane do wysyłki (jeśli są inne niż dane teleadresowe). Wszelkie pytania i szczegóły zamówienia prosimy również składać drogą mailową na adres: centrumturystyki@gminakoscielisko.pl

Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu:

Zobacz regulamin