28.05.2026r. | czwartek | godz. 18.00 | GOKR Kościelisko, ul. Nędzy-Kubińca 136
Nowa wystawa w GOKR Kościelisko tuż za rogiem! 
Zapraszamy Was na spotkanie ze sztuką Sylwii Biernacik i jej wystawą „Śnieg już się stopił”.
Nastrój, emocje i obrazy, które każdy może odczytać po swojemu. Trochę natury, trochę wspomnień, trochę „czegoś”, co trudno nazwać, ale łatwo poczuć... 
Wpadnijcie zobaczyć, co kryje się za tym tytułem! 
Wystawę można oglądać do 25 lipca 2026 r. w sali wystawowej Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-16.
Do zobaczenia! 
