28.05.2026r. | czwartek | godz. 18.00 | GOKR Kościelisko, ul. Nędzy-Kubińca 136

Nowa wystawa w GOKR Kościelisko tuż za rogiem! 👀
Zapraszamy Was na spotkanie ze sztuką Sylwii Biernacik i jej wystawą „Śnieg już się stopił”.
 
Nastrój, emocje i obrazy, które każdy może odczytać po swojemu. Trochę natury, trochę wspomnień, trochę „czegoś”, co trudno nazwać, ale łatwo poczuć... 😍
 
📅 Wernisaż: 28 maja 2026
🕕 godz. 18:00
📍 GOKR Kościelisko (ul. Nędzy-Kubińca 136)
 
Wpadnijcie zobaczyć, co kryje się za tym tytułem! 💪
 
🚗 Parking na czas wernisażu przy Ośrodku Zdrowia w Kościelisku.
Wystawę można oglądać do 25 lipca 2026 r. w sali wystawowej Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko od poniedziałku do piątku, w godzinach 9-16.
 
Do zobaczenia! 🎨