Centrum Informacji Turystycznej Kościelisko | ul. Nędzy- Kubińca 136 |

Dzień dobry 🌞
Wiosna zbliża się wielkimi krokami! ⛅️
Podhale i Gmina Kościelisko to obszar, który najbardziej kojarzy się z “krokusowym szaleństwem” 🏞
Właśnie tutaj, co roku, coraz większa liczba turystów odwiedza najpopularniejsze miejsca związane z kwitnieniem “fioletowych dywanów”. Niestety, często niszcząc kwiaty, będące pod ochroną.
Centrum Informacji Turystycznej w Kościelisku wychodzi do Państwa z wiosenną propozycją.
W nawiązaniu do gminnej akcji “Hokus Krokus” - “Nie czarujmy się, krokusy same się nie ochronią”, której głównym celem jest propagowanie zrównoważonej turystyki, ochrona kwiatostanu oraz wiedza o krokusach, Tatrach i Gminie Kościelisko - Centrum Informacji Turystycznej w Kościelisku, organizuje akcję: “Nie zrywaj! Przyjdź do CIT i zabierz krokusowe gadżety ze sobą”.
Magnesy?
Piernikowe bukiety?
Obrazki?
Przypinki?
Zegary?
Anioły?
Zapraszamy po niepowtarzalne "krokusowe upominki" z Gminy Kościelisko, a już w kolejnych postach będziemy prezentować, co można nabyć w naszym sklepiku.
Więcej informacji wkrótce 🤩
Centrum Informacji Turystycznej w Kościelisku czynne:
od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30
w soboty w godzinach 10:00 - 14:00.
Do zobaczenia! 😊