22-25 lipca 2024 | Warsztaty musicalowe | Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko | ul. Nędzy- Kubińca 136 |

25 lipca | koncert na zakończenie warsztatów | godz. 19:00 | parking GOKR Kościelisko |

Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko ma przyjemność zaprosić na wakacyjne Warsztaty Musicalowe.

Termin: 22-25 lipca 2024
Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko (ul. Nędzy-Kubińca 136)
Warsztaty odbędą się w dwóch blokach godzinowych (z podziałem na wiek uczestników) w godzinach popołudniowych.

Zapisy: przez formularz dostępny pod linkiem: https://forms.gle/4e4doW4tvkoLF43C8

Nie ma ograniczeń wiekowych. Warsztaty są skierowane zarówno do dzieci, młodzieży, jak i dorosłych.

Udział w konkursie jest odpłatny - 100 zł od osoby za 4 dni warsztatów. Cena obejmuje udział w warsztatach i poczęstunek.

Prowadzący:
Ewa Zug - pianistka, akompaniator, pedagog, dyrygent, kierownik zespołów muzycznych, absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu, , koncertuje z Filharmonią Śląską, Zabrzańską, z orkiestrą Aukso, współpracuje z aktorami, nagrywa płyty. Laureatka wielu nagród, m.in. Medalu "Zasłużony dla kultury polskiej".

Karolina Sypniewska - pochodząca z Kościeliska absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, członek zespołu wokalnego Teatru Rozrywki, śpiewa w fundacji "Pro Artis", debiutowała w Teatrze Witkacego, zagrała w musicalu „Przerwana Cisza", „Pinokio" i „Koty" oraz w licznych koncertach teatru.

Koncert finałowy
Warsztaty zakończą się koncertem finałowym, na którym uczestnicy oraz prowadzący zaprezentują przygotowany podczas warsztatów repertuar.
Nie czekaj, zapisz się już dziś i dołącz do naszej artystycznej przygody!

Kontakt z organizatorem
📞 660554107