Razem dla Matyldy góralska zabawa charytatywna

 

16.10.2021| godz. 20.00|Dom Ludowy |

Wszystkich ludzi o otwartych sercach serdecznie zapraszamy na góralską zabawę charytatywną " Razem dla Matyldy"

Maleńka Matylda z Kościeliska urodziła się z ekstremalnie ciężką wadą serca – atrezją tętnicy płucnej typu IV.
W Polsce nie ma dla niej ratunku. Jedyną szansą, żeby ocalić życie dziewczynki, jest droga operacja w USA, której cena może sięgnąć nawet kilku milionów złotych.
Ważny jest czas, dlatego też już w najbliższą sobotę chcemy zorganizować wydarzenie, podczas którego będziemy mogli ,świetnie się bawiąc, zrobić coś dobrego .
Góralska zabawa połączona będzie ze sprzedażą prac zaprzyjaźnionych twórców i artystów oraz innych przedmiotów, które nasi przyjaciele przekażą na ten szczytny cel.
Na bieżąco będziemy Państwa informować co będzie można nabyć w Kościelisku 16 października, aby wesprzeć leczenie maleńkiej Matyldy. Naszą akcje wspierają nie tylko artyści, ale również stowarzyszenia, restauratorzy osoby prowadzące działalności gospodarcze, mniejsze i większe firmy oraz osoby prywatne.
Dochód z zabawy i sprzedaży przekazany zostanie w całości Komitetowi Społecznemu "Armia dla Matyldy" w ramach zbiórki publicznej numer 2021/2556/KS

Organizatorami akcji są:
Związek Podhalan oddział Kościelisko
Góralski Zespół Polaniorze Komitet Społeczny Armia dla Matyldy
Gminny Ośrodek Kultury Regionalnej Kościelisko
Wszystko pod patronatem Gminy Kościelisko.

Startujemy o 20:00
Wstęp w formie cegiełki o minimalnej wartości 40 zł.

Bądźcie z nami, bo razem możemy więcej!
Wszystkich którzy chcieliby dołączyć do naszej akcji i wesprzeć ją przekazując swoje dary serca - prosimy o kontakt pod numery telefonów wskazane na plakacie.

Zapraszamy